Virtuální sídlo

                                                   pro společnosti v Ostravě

                                                                                     Bezpečí, profesinalita a kvalita

Nejlevnější sídlo firmy Ostrava

Podnikání firmy v Ostravě

Moravskoslezská metropole dlouho stála stranou větších podnikatelských aktivit. Mnoho lidí ji považovalo pouze za centrum upadající těžby uhlí. To se však v poslední době změnilo. Byla zde vybudována průmyslová zóna v Hrabové a Mošnově. Velký význam měla investice korejské automobilky Hyundai, která v blízkých Nošovicích začala vyrábět osobní vozy. V souvislosti s tím zde také začalo působit několik firem s doplňkovou výrobou.

Ostrava - Sídlo IT společností

Ostrava se stala rovněž sídlem IT společností. Za zmínku stoji např. Tieto nebo Okin. Výhodou města je také blízkost Polska a Slovenska a dálniční spojení s Prahou. K delším cestám slouží letiště Leoše Janáčka v blízkém Mošnově.

Výhody virtuální kanceláře v Ostravě

S rozvojem podnikatelských aktivit v Ostravě se rychle obsazují kancelářské prostory na lukrativních místech. Mnoho podnikatelů proto řeší problém s umístěním své firmy. Tomu může pomoci zřízení virtuální kanceláře. Mezi její výhody patří především úspora nákladů spojená s administrativou, pronájmem budovy a náklady na zaměstnance. Významná je také menší časová náročnost na samotný chod kanceláře. Podnikatelé tak ušetřený čas mohou lépe využít k získávání nových obchodních příležitostí. K dalším přednostem virtuální kanceláře patří registrace mimo osobního sídla trvalého bydliště, revize telefonních a faxových služeb a dohled na administrativní záležitosti.

Nejlevnější virtuální sídlo také pro zahraniční zájemce

Toto mohou využít také zahraniční zájemci. Při pořízení virtuální kanceláře v Ostravě existuje možnost čerpat dotace Evropské unie. Podnikatelé, kteří se rozhodnou této služby využít, mají k dispozici převážně známé prestižní adresy. Nevadí proto, když se sídlo jejich firmy nachází někde na okraji města nebo v městské čtvrti se zlou pověstí. Vyřeší se tím také případný špatný vzhled budovy nebo komplikovaná dopravní dostupnost.

Jak si zařídit sidlo firmy v Ostravě?

Každý správný podnikatel se snaží ušetřit finanční prostředky, proto by měl zvážit zřízení virtuálního sídla firmy  v Ostravě. Pokud se rozhodne pro takovouto možnost, může využít služeb společnosti, kterou nalezneme na Zemědělské ulici 5295/6 v Ostravě - Třebovicích.

Pro telefonický kontakt slouží číslo 777 929 771, nebo se můžete za účelem získání více informací spojit pomocí eletronické pošty info@kancelar-ostrava.cz.

Nejlevnější sídlo firmy v lokalitě Ostrava Poruba, Třebovice, Svinov

Tato firma nabízí krásné kanceláře na zajímavých místech v Ostravě. Mezi ně patří např. Třebovice, Poruba, Svinov nebo Martinov. Tyto městské čtvrtě leží v jedné z nejčistších částí Ostravy daleko od průmyslových podniků. V jejich blízkosti se nachází nádraží Ostrava - Svinov, kde staví všechny rychlíkové spoje. S centrem je tato oblast spojena několika tramvajovými a autobusovými linkami. Jízda zabere pouze pár desítek minut.

Ceny virtuálního sídla v Ostravě

Zajímavé jsou jistě ceny. Podnikatelé mohou využít kromě standartních služeb virtuální kanceláře také doplňkový servis. 

Pronájem pro sídla

  • Krásné kanceláře v Ostravě.
  • Asistentské služby.
  • Možnost firemního sídla.
  • Nízké ceny pronájmu.
  • Office house Ostrava.
  • Adresa v Ostravě.

Virtuální sídlo firmy Ostrava

Virtuální sídlo, asistentka a kancelář.

Tel: 777 929 771

info@kancelar-ostrava.cz

Napiště nám a my se Vám obratem ozveme.

Dále by Vás mohlo zajímat

Nevíte kde si máte zajistit nejlevnější sídlo firmy Ostrava? Pokud měníte sídlo firmy, přečtete si článek jak změnit sídlo firmy. Pokud zvažujete změnit sídlo firmy, zjistěte proč hodně firem využívá pronájem adresy na sídlo firmy v Ostravě.